Ürün İnceleme

İnternet anteni Sea-Connect

Yeni Scout Sea-Connect geniş bant anteni, her tür tekne için ideal olan kompakt ve su geçirmez bir tasarımda 3G / 4G / LTE ve WLAN sistemleri için kapsama alanı sağlar.

Tüm 3G ve 4G bantlarında 1,5: 1’den daha düşük VSWR ile mükemmel performans. Tüm bu özellikleriyle Sea-Connect, gemideki bir 3G / 4G yönlendiriciye bağlanmak için mükemmel bir harici antendir ve açık denizde navigasyon sırasında da gemide internet bağlantısını sağlar.

Desteklenen frekanslar, tüm ana bantları kapsayan 698-2700 MHz’dir: 4G, 3G, AWS, LTE, CLR, DCS, IMT, ISM, PCS, WCDMA, WCS, WiFi, WiMax, Hücresel.

Hem standart 1 x 14 dişli montajlı model PA-40 üzerine hem de güverte üzerine kalıcı, delikten montaj çözümü olarak (metal olmayan bir yüzeye veya muhafazaya) kurulumu kolaydır.

UV dengeli kasa, en zorlu ortamlarda olağanüstü korozyon direnci sağlar. Anten, N tipi bir dişi konektörde sonlanır. Kurulum için önerilen koaksiyel kablo: LMR-400 veya benzeri.

Tam Bant (698 – 2700 MHz) Tüm 3G ve 4G bantlarında mükemmel performans Denizde kullanım için tasarlanmıştır Çok yönlü anten 4 dBi Kazanç sağlar ve kurulumu kolay dır.

Marka : Scout Srl / İtalya

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu