Haberler

25 Milyon Dolarlık Mühendislik Harikası

En son teknoloji ile üretilen 38 metrelik bu süper lüks yat Strand Craft 122 tam anlamıyla bir mühendislik harikası. Ultra lüks yatın yurtdışı fiyatı ise 25 milyon dolar civarında.

Bu tasarım hem süper bir yatı hem de süper bir arabayı birleştirip bir bütün haline getiriyor. Strand Craft 122’nin tasarımı tam 38 metre ve içinde bir otomobilin sığabileceği büyüklükte bir garajı var. Bu yatın içindeki en şaşırtıcı özellik 880hp’lik bir süper araba. V12 motoru ve 375 km’ye çıkabilen hız göstergesiyle süper araba yatın içindeki garajda saklanabiliyor.

En son teknoloji ile üretilen 38 metrelik  bu süper lüks yat Strand Craft 122 tam anlamıyla bir mühendislik harikası. Bu lüks dev güç, ikiz Rolls Royce motorları ve isteğe bağlı güçlendirici ile, 14.000 beygir gücüne sahip olup 50 knot hız yapabiliyor.

İç tasarımını Gri Tasarım’ın üstlendiği Strand Craft 122, dört çift kişilik oda, dört büyük kamara, bir resepsiyon, salon ve çok sayıda mürettebat kabinleri ile adeta bir mimarlık harikası. Ayrıca 52 “LED TV ve tüm odalara yerleştirilen Bang & Olufsen ses sistemi ile de çok etkileyici görünüyor.Ultra lüks yatın yurtdışı satış fiyatı ise 25 milyon dolar civarında.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu